Půjčky online ihned jsou půjčky poskytované bankami, ale hlavně nebankovními společnostmi. Jedná se o půjčky o které si můžete zažádat online přes internet. v článku se dozvíte více o půjčkách online ihned.

Kdy potřebujeme rychlé peníze ?

Půjčky online ihned přijdou vhod hlavně ve chvílích, kdy potřebujeme rychle menší půjčku. Právě na menší částky se tyto půjčky specializují. Potřeba rychlých peňez může vzniknout například při exekuci nebo při nutném nákupu nového spotřebiče (např. lednička, pračka atd.)

Bankovní půjčky online ihned

Půjčky online ihned poskytují i banky. Sice ne úplně všechny, ale najdou se i světlé vyjímky. U bank to však vždy bude trvat o něco déle než u nebankovních společností. Musíte mít také dostatečné příjmy a musíte je prokázat oficiálním dokladem. Dále nesmíte být v žádném případě zapsáni v registru dlužníků.

Nebankovní půjčky online ihned

Jako už jsme si řekly výše, tak půjčky online ihned od nebankovních společností z nebankovního sektoru jsou o hodně rychlejší než klasické bankovní půjčky. Nebankovní společnosti často nejsou tak přísné při posuzování bonity klienta. Postačí vám tedy i nižší příjmy, než u banky. Některé nebankovní společnosti dokonce nehledí ani na, že jste v nějakých registrech dlužníků. Některé nebankovní společnosti půjčí prostě úplně každému, kdo si o půjčky online ihned zažádá.

Internetové půjčky online ihned

Půjčky online ihned se vyřizují výhradně přes internet. U některých nebankovních společností můžete navíc ještě využít telefonní linku. Podání žádosti přes internet je však zcela jednoduché. Najdete si webové stránky společnosti a na těchto stránkách si najdete formulář s žádostí o půjčku online ihned. Tento formulář vyplníte, počítejte s tím, že vám to zabere maximálně 5 min. O dalším postupu vás bude informovat nebankovní společnost.